NÁHRADNÍ   PLNĚNÍ   ZDARMA
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění na vše a pořád ZDARMA!

Více informací o náhradním plnění ZDE.

Akce Nová škola Brno

¬ zpět na AKCE


  Akce Nakladatelství Nová škola s.r.o.   Jsme oficiálním partnerem akcí NOVÉ ŠKOLY

Veškeré akce nakladatelů získáte i u nás


 

Akce MIUč+ pro první a druhý stupeň ZŠ

  

 

Akční nabídky pro školy (1. stupeň ZŠ)

Získejte ZDARMA licenční certifikát na aktivaci kterékoli multimediální interaktivní učebnici plus MIUč+ (školní multilicence a žákovské licence) dle vlastního výběru na školní rok 2022/2023, v níže uvedených akcích k nákupu specifikovaných titulů pro celou třídu.

Akční licence MIUč+ můžete začít využívat ihned po aktivaci a platí až do 30. 9. 2023.

Akce je poskytována pouze školám při nákupu na nns.cz nebo u partnerů akcí. Seznam partnerů akcí naleznete na nns.cz/akce. Na objednávku připište i uvedený název akce.
Akce platí do 30. 9. 2023.

Jak škola dostane MIUč+?

Škola obdrží e-mailem licenční certifikát, který ji bude opravňovat k aktivaci a stažení MIUč+ dle vlastního výběru. Žákovské licence obdrží škola v počtu objednaných kusů daného titulu.

Kde můžete MIUč+ spustit?
MIUč+ lze využít na všech běžně dostupných interaktivních tabulích různých výrobců, ale je možné s nimi pracovat i bez interaktivní tabule jen s pomocí počítače nebo počítače a projektoru. Žákovská licence funguje na počítači a tabletu (Android, Windows).

MIUč+ můžete používat jak v instalovaném programu Media Creator, tak bez instalace na www.ucebnice-online.cz.

 


 

Zapůjčení vzorků učebnic

Standardní službou našim zákazníkům je zapůjčení vzorků učebnic. Ve spolupráci s nakladatelstvím NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. Vám přinášíme ucelené přehledné vzorky stěžějních titulů tohoto nakladatele. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.