POSKYTUJEME   NÁHRADNÍ   PLNĚNÍ
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění, zaměstnáváme ZTP.

Více informací o náhradním plnění ZDE.

Jak je to u nás s cenou dopravy?

Snažíme se cenu dopravy zahrnout do našich nákladů tak, abyste za dopravu nic neplatili. 

 

Produkty, u kterých je přímo napsáno DOPRAVA ZDARMA
jsou vždy s dopravou po ČR zdarma. Dopravu na Slovensko naceňujeme individuálně.

Produkty, u kterých je napsáno DOPRAVA ZDARMA* nebo "Cena dopravy?"
jsou produkty, u kterých se snažíme dopravu pokrýt my, ale závisí to na tom, kolik takových produktů zakoupíte, či jak daleko Vám zboží povezeme. Pokud od Vás budeme za dopravu nějaký ten peníz přece jen potřebovat, vždy Vám to dáme vědět dopředu - doprava bude vyčíslena v potvrzení Vaší objednávky, kterou Vám posíláme ke schválení a teprve Vaše schválení objednávky je považováno za uzavření smlouvy.

 

Školy a jiné organizace

Školám vozíme větší objednávky sami našimi vozy. Malé objednávky posíláme Poštou nebo PPL. Náklady na dopravu většinou hradíme my.

Co se nábytku týče, tak na většinu sortimentu Vám také nabízíme dopravu zdarma. Jedná se o nábytek naší produkce, kdy u každého produktu máme na stránkách již uvedeno "doprava zdarma". Na nábytek jiných výrobců, který také prodáváme, Vám poskytneme buď rovněž dopravu zdarma, či za symbolickou částku. Snažíme se cenu dopravy pokrýt z naší marže, ale pokud se nevejdeme, musíme se o ni podělit s Vámi. 

 

Soukromé osoby

Soukromým osobám účtujeme dopravu dle aktuálních sazebníků Pošty nebo PPL. Při větších objednávkách, kdy jsme schopni cenu dopravu pokrýt z našeho zisku, ani soukromým osobám cenu dopravy neúčtujeme.

 

Firmy

Firmy u nás většinou nakupují převážně nábytek. U většiny nábytku poskytujeme dopravu zdarma. Ka každé zakázce přistupujeme však individuálně, proto se nebojte objednávku u nás přes e-shop naklikat, my vše spočítáme a ozveme se Vám, pošleme kalkulaci celé zakázky k odsouhlašení.


 

Jelikož je ale naší povinností mít zveřejněný ceník dopravy, můžete do něj nahlédnout zde.

Pořád ale platí to, že se vždy snažíme cenu dopravu pokrýt my, a Vy tak za ni nic neplatili.