NÁHRADNÍ   PLNĚNÍ   ZDARMA
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění na vše a pořád ZDARMA!

Více informací o náhradním plnění ZDE.

Nábytek na míru


Rádi Vám vyrobíme nábytek na míru!

Více než polovina našich realizací je nábytek vyráběný na míru.

 

 

                       

NAKRESLETE SVOJI PŘEDSTAVU TUŽKOU NA PAPÍR

Nejrychlejším způsobem, jak nám předat svoji představu o nábytku, který byste chtěli vyrobit, je ten, že jej nakreslíte tužkou na papír a pošlete nám jako fotku emailem, smskou nebo klidně přes Whatsapp či Viber. Pokud nám nebude něco jasné, či bychom měli nápady na vylepšení, ozveme se Vám a pobavíme se o detailech. Jakmile si vše ujasníme, tak Vám požadovaný nábytek naceníme včetně dopravy i případné vynášky a montáže.

 

ZHOTOVÍME VÝKRES KE SCHVÁLENÍ

Díky Vašim obrázkům jsme požadovaný nábytek nacenili a Vy jste jej u nás objednali. Přesto ve většině případech zhotovujeme výkresy a posíláme Vám je ke schválení. Máme tak všichni jistotu, že se vyrobí vše přesně podle Vaší představy.

                       


              Správné mazání tabule

 

 

                       

NÁVRH USTAVENÍ DLE NOREM A NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

U zakázek, jako jsou například nové šatny, Vám vypracujeme návrh ustavení tak, aby byl nábytek umístěn jednak v souladu s normami, ale také, aby bylo jeho používání pohodlné a funkční. Víme, jaké rozměry by měly mít uličky v šatnách, nebo jak dalekoho od oken učebny mohou stát k podlaze kotvené stoly. Na to vše při tvorbě návrhů myslíme. Tyto situační půdorysy ustavení nábytku Vám zpracujeme také zdarma.

 

NIC NEPODCEŇUJEME

Naši stolaři jsou machři v oboru a řeší každý detail. Při výrobě kladou důraz
na estetickou dokonalost i technické řešení každého kusu nábytku, a občas
přijdou s návrhem na zlepšení. Může se stát, že i v této výrobní fázi se Vám ozveme třeba s tím, zdali byste nechtěli dvířka osadit jinými panty či hezčími úchytkami.

                       

     

           

 

 

                       

NÁBYTEK NA MÍRU VÁM TAKÉ SMONTUJEME

Nábytek vyrábíme pouze z kvalitní dřevotřísky, jednotlivé desky jsou k sobě spojovány lepenými kolíky, někdy excentrickými šrouby. Vyrábíme tedy pouze a jen kvalitní nábytek, který již nebude potřeba kupovat podruhé. Jednotlivé kusy jsou opracovávány na precizních CNC strojích, ABS hrany lepíme také strojově. Jednodušší nábytek (stoly, skříně, kontejnery) Vám může náš řidič přivézt, a Vy si jej sami ustavíte na místo určení, nebo se předem domluvíme, a my Vám nábytek vynosíme, ustavíme, ukotvíme do zdi, či Váš starý nábytek odnosíme na požadované místo.