NÁHRADNÍ   PLNĚNÍ   ZDARMA
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Poskytujeme náhradní plnění na vše a pořád ZDARMA!

Více informací o náhradním plnění ZDE.

Šatny

¬ zpět na galerii

Ukázka pár našich realizací šatních skříněk

Vyrobíme Vám jakékoli šatní skříňky podle Vašich představ!


DO E-SHOPU


Mateřská škola Ostrava

Výrobili jsme a instalovali naše typizované šatní skříňky pro další školku v Ostravě. Skříňky mají oblé rohy a sedák s úložným prostorem pro obuv.

   


 

Základní škola Sobůlky

Na přání zákazníka jsme upravili proporce našich standardních skříněk. Tyto skříňky jsou ideální variantou jak pro mateřské školy, tak pro první stupeň základních škol tam, kde není potřeba mít skříňky zamykatelné.

  


 

Základní škola Rokytnice nad Jizerou

Výrobili jsme a instalovali naše typizované šatní skříňky pro mateřské školy. Skříňky mají oblé rohy a sedák s úložným prostorem pro obuv.

    

 


 

Základní škola Hodonín (škola poničená tornádem)

Pro základní školu U Červených domků v Hodoníně jsme vyrobili, dodali a nainstalovali šatní skříňky Judita pro 600 dětí. Šatní skříňky jsou opatřeny off-line čipovými zámky, které lze odemykat jak našimi dodanými čipy, tak ISIC čipy, které již škola používá.

    

    

  


 

Šatní skříňky pro ZŠ Ostrava - Jih

Pro základní školu jsme vyrobili a nainstalovali atypické šatní skříňky na míru. Celodřevěné šatní skříně s kovovým soklem a dvířky odvětranými plastovými vzdušníky.

   


 

Šatní skříňky pro ZŠ Háj ve Slezsku

Šatní skříňky s elektronickým čipovým zámkem CHZ-HU-CAB. Šatní skříňky Judita jsou naše neprodávanější skříňky, jelikož jsou téměř žákuvzdorné. Tyto skříně mají kovový podstavec s perforovaným dnem pro odtok nečistot.

    


 

Šatní skříňky pro ZŠ Všechovice

Šatní skříňky Judita s elektronickým čipovým zámkem CHZ-HU-CAB

    


 

Šatní skříňky pro ZŠ Prostějov

Šatní skříňky Judita z kvalitní laminované dřevotřísky s ABS hranami. Kovový podstavec s roštem pro odtok nečistot a odvětrání. Dvířka jsou opatřena madlem a očkem pro navlečení visacího zámku.

    


 

Šatní skříňky pro ZŠ Ostrava

Šatní skřínky dřevěné s kovovým podstavcem a horní větrací mřížkou. Vyrobili jsme, dodali jsme, ustavili jsme a také jsme nainstalovali krycí desky bočních spojů řad skříněk.

    


 

Šatní skříňky boxové pro SŠ Opava

Boxové skříňky s elektronickými čipovými zámky CHZ-HU-CAB. Žáci se přemísťují na každou vyučovací hodinu do jiné třídy, v jiném pavilonu. Před každou třídou si mohou do těchto skříněk uložit své osobní věci a nemusí tak zacházet do vzdálené šatny, či nosit všechny své věci do třídy.

    


 

Šatní skříňky pro ZŠ Bystřice

    


 

Šatní skříňky pro SŠ Odry

Opět naše nejprodávanšjí šatní skříňky Judita z kvalitní laminované dřevotřísky s ABS hranami a kovovým podstavcem s roštem pro odtok nečistot a odvětrání. Dvířka jsou opatřena madlem a očkem pro navlečení visacího zámku.

    


 

Šatny v SŠ Ostrava

Šatní skříňky jsou opatřeny čipovými zámky CHZ-HU-CAB., kdy má každý žák pevně přidělenou skříňku. Žáci mají svůj čip, kterým si otevírají dveře do budovy, přihlašují se k obědům v jídelně a také si jím otevírají šatní skříňku. Vše pomocí jednoho čipu.

   


 

Šatní skříňky pro ZŠ Ostrava

    


 

Šatní skříňky pro MŠ Třinec

  


 

Šatní skříňky ZŠ Píšť

  


 

Šatní skříňky ZŠ Šenov


 

Šatní skříňky pro ZŠ Frýdek - Místek


 

Šatní skříňky pro ZŠ Ostrava

    


 

Šatní skříňky pro MŠ Ostrava

    


 

Šatní skříňky pro ZŠ Ostrava

Boxové skříňky na chodbách základní školy slouží pro odkládání osobních věcí dětí. Skříňky jsou opatřeny cylindrickými zámky, které lze odemknout i tzv. generálním klíčem. Tento klíček má u sebe pan školník, a pokud dítě ztratí svůj klíč, může pan školník skříňku žáka otevřít.

  


 

Šatní skříňky pro fitcentrum Fit Park Ostrava

   


 

Šatní skříňky pro plavecký bazén města Bílina

  


 

Šatny pro ZŠ Karviná

    


 

Šatní skříňky pro ZŠ Praha

  


 

Skříňky boxové pro firmu v Praze

  


 

Skříňky pro MŠ Studenec

 


 

Šatní skříňky pro MŠ Bystřice


 

Šatní skříňky pro MŠ Výškov

 


 

Šatní skříňky pro MŠ Zlín